385
266823

SNUSDOSA

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
309 - 412 USD
Klubbat pris
280 EUR
SNUSDOSA

Silver, Wilhelm Ivarsson, Nyköping 1825. Invändigt förgylld. Graverad dekoration med pil och koger. Mått ca 5 x 7 cm, vikt 43 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

164. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Nyponblomman", rölakan, ca 265 x 159 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK