Silver, partiellt förgylld med separat behållare i locket. Graverad dekor på locket, monogramgravyr undertill I.W.M. Ostämplad. Sverige/Finland 1700-t. Mått 5,5 x 7 cm, vikt 93 g.
×
Logga in
Kunde inte logga in