935 silver, emalj, safir. Stämplad OSN, 935 och försedd med svenska kontrollstämplar. Emaljmålning på guillocherad botten. Signerad J. Richter. Insidan förgylld. Mått 6,8 x 8,5 cm. vikt 126 g.
Liten skada i emaljen.
Tilläggslista
Liten skada i emaljen.
×
Logga in
Kunde inte logga in