36
272797

VÄRJA.

Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
17 000 - 19 200 SEK
1 550 - 1 750 USD
Klubbat pris
5 400 EUR
VÄRJA.

Rysk ämbetsmannavärja. Förgyllt fäste samt portopé. 1800-tlats mitt. Längd 92,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

393. Bertil Brisborg, & Olle Elmgren, taklampor, ett par, Nordiska Kompaniet, 1940-tal.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK