349
266105

César de Cock

(Belgien, 1823-1904)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 660 - 6 790 SEK
515 - 619 USD
Klubbat pris
César de Cock
(Belgien, 1823-1904)

CESAR DE COCK, olja på papper uppfodrad på skiva.

"Ljus i skogen", sign. och dat. 1898. 32x22 cm.

Smärre ytslitage, gulnad.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

256. Josef Frank, akvarell, Regents Park.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK