343
257753

Giovanni Battista Lampi, hänen mukaansa/efter/after

Utropspris
4 500 - 5 000 EUR
50 900 - 56 600 SEK
4 640 - 5 160 USD
Klubbat pris

PORTRÄTT AV MARIA FEODOROVA.

Olja på duk, 73,5x59 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

411. Finn Juhl, fåtöljer, ett par, "FD 136", France & Daverkosen, Danmark, 1950-tal.
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK