32
255226

SPEGEL

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 400 - 45 900 SEK
3 140 - 4 190 USD
Klubbat pris
4 200 EUR
SPEGEL

Träram med mässingsinläggningar och förgyllda bronslister och beslag. Fasettslipat glas i två delar. Rysk, 1800-talet. Höjd 210 cm, bredd 79 cm.

Nedre delen med skador.