28
275782

Josif Evstaf'evic Krackovskij

(Ryssland, 1854-1914)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
157 000 - 209 000 SEK
17 000 - 22 700 USD
Klubbat pris
29 000 EUR
Josif Evstaf'evic Krackovskij
(Ryssland, 1854-1914)

LANDSKAP.

Sign. -93. Olja på duk, 42x69 cm.