230
271480

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
137 000 - 171 000 SEK
12 700 - 15 900 USD
Klubbat pris
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

SKÄRGÅRDSVY.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 42,5x62 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

826. Gösta Adrian-Nilsson, "Marin Francais" (Sjömansvisa).
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
Budhistorik
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
Aktuellt bud:
370 000 SEK