242142

Vasili Dimitrevich Polenov

(Ryssland, 1844-1927)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
113 000 - 170 000 SEK
10 300 - 15 500 USD
Klubbat pris
23 000 EUR
Vasili Dimitrevich Polenov
(Ryssland, 1844-1927)

FLODLANDSKAP.

Sign. Olja på pannå, 22,5x34 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

323. Axel Einar Hjorth, skåp, ”Lovö”, Nordiska Kompaniet, 1930-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
Aktuellt bud:
195 000 SEK