170
268384

Frans Tiger

(Finland/Sverige, 1849-1919)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 600 - 28 300 SEK
2 060 - 2 580 USD
Klubbat pris
Frans Tiger
(Finland/Sverige, 1849-1919)

HAVSVIK MED BÅTAR.

Sign. 1919. Olja på duk, 70x115 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

169. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Ill Greco", flossa, ca 266 x 165 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK