SKEDAR 3 st, silver, "Birgitta" matskedar, Bertel Gardberg. SOCKERSTRÖARE, sign BRG, Helsingfors. Tot vikt ca 147 gr.
3 st. "Birgitta" matskedar, sign BG. Hopeatehdas Oy Helsingfors 1961. Längd 17 cm, vikt ca 120 g.
Sockerströare. Signerad BRG, Helsingfors 1955. Längd 8 cm, vikt ca 26 g.
Bruksslitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in