45
182603

SIGILLALBUM, märkt Karl Sundström, ca 265 lacksigill, 1900-talets första hälft.

Utropspris
200 - 300 EUR
2 290 - 3 440 SEK
209 - 314 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Innehåller sigill för bl a ämbetverk, företag, och adligaätter. Album storlek 40,5x30, h 11.

Slitage, skador, fläckar, albumets lösa delar medföljer.