28
221119

HAMMARKLAVER.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 440 - 4 590 SEK
314 - 419 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
HAMMARKLAVER.

Mahognyfanerat med infällda ädelträlister, intarsia. Daterat 1792. Längd 166 cm.
Skador.