16
215070

CHIFFONJÉ

Utropspris
200 - 400 EUR
2 290 - 4 590 SEK
209 - 419 USD
Klubbat pris
650 EUR
CHIFFONJÉ

Mahognyfanerad. 1800-talets andra hälft. Höjd 157 cm. Bredd 113 cm.
Tre nycklar.