510
201841

Aukusti Uotila

(Finland, 1858-1886)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
67 900 - 90 600 SEK
6 190 - 8 250 USD
Klubbat pris
8 000 EUR
Aukusti Uotila
(Finland, 1858-1886)

KUSTSTAD.

Sign. 1885. Olja på duk, 32,5x46 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

665. Sigrid Hjertén, "Den blå skutan".
Utropspris
3 000 000 - 5 000 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK