479
206632

Robert Wilhelm Ekman

(Finland, 1808-1873)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
17 000 - 20 400 SEK
1 550 - 1 860 USD
Klubbat pris
2 100 EUR
Robert Wilhelm Ekman
(Finland, 1808-1873)

"FAMILJ SOM LÄSER BORDSBÖN".

Sign. Olja på duk, 37x42 cm.

Troligen utförd efter 1830. Efter Abraham van Dyck.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

374. Harald Notini, golvlampor, ett par, modell "15230", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm, 1940-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK