432
205338

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 660 - 6 790 SEK
515 - 619 USD
Klubbat pris
360 EUR
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

I KYRKOPARKEN.

Sign. Olja på duk, 56,5x39 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

599. Lotte Laserstein, Sittande flicka.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK