359
205655

KAVIARSKED

Utropspris
450 - 500 EUR
4 640 - 5 160 SEK
515 - 572 USD
Klubbat pris
600 EUR
KAVIARSKED

84 silver. Stämplad kyrilliskt I.I . Delvis förgylld med Kreml-motiv i nielloteknik. Längd 19 cm, vikt 60 g.