189
187353

BROSCH

Utropspris
800 - 900 EUR
9 060 - 10 200 SEK
825 - 928 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
BROSCH

14K ostämplad, rysk. 1900-talets början.
3 gammalslipade briljanter ca 0,7 ct, rubin ca 0,28 ct, smaragd ca 0,20 ct. Längd 5 cm, vikt 5 g. Ryskt intyg över guldhalt.

Proveniens

Arvegods inom familjen

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

456. Wiwen Nilsson, vas, sterling silver, Lund 1943.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK