Porslin. Mot grön fond olika porträtt signerade: de Humbert, Sèvres. Förgyllda kanter, på brättet bearbetade förgyllningar och stiliserad palmettbård. Sèvres. Första kejsardömet 1804-1814, Napoleon I. Olika storlekar.
Några reparationer och skador.
×
Logga in
Kunde inte logga in