135A
183810

SKÅL

Utropspris
300 EUR
3 440 SEK
314 USD
Klubbat pris
SKÅL

Porslin. Målade blommor och förgyllningar. Meissen, 1800-tal. Längd 33 cm.

Kantnagg.

Proveniens

Köpt från Christie's. The Coke Collection from Jenkyn Place, Thursday, 17 October 1996