Stomme av rotting med lösa dynor. Bordet med löst liggande skiva av glas. Soffans längd 115, sitthöjd 47, höjd 71 cm. Bordets diameter 50, höjd 50 cm. Fåtöljernas sitthöjd 46, bredd 72, höjd 71 cm.
Smärre slitage och skador på rottingen. Smärre fläckar.