Richard Artschwager, litografi, signerad, numrerad 174/180 och daterad '72.
Sjömän. Screenprint/cream wove paper. Printed by Styria Studio, Ltd., N.Y.. Utgiven av the German Art Dealer Association, Cologne. Bladstorlek 62,5 x 45 cm.
Ej examinerad ur ram.