Franco Leidi, kassett med 35 kopparstick/torrnål, 1968-75.
Unik kassett märkt "Franco Leidi Grafik till Anderas Jernström". 35 kopparstick/torrnål. Samtliga signerade, daterade och numrerade H.C.J. ( Hors Commerce Jernström) 2/2 ex. med blyerts. Bladstorlek 49 x 39 cm och mindre.
Ej fullständigt genomgången. Kassetten med viss skador.