AB Propexus, 1990, Blått stålband med svarta kanter, i frigolitask tillsammans med "The Sphere of Generosity", en multipel i bränd lera av James Lee Byars, Konstkritikern Thomas McEvilley har bidragit med en rad texter. "Skull Page"-papperet handgjorda av Yoshio Ikezaki, Los Angeles, med hjälp av kozo-fibrer och en pudrad mumieskalle. 24x18 cm
Obetydligt ytslitage. Repor. Ett blad med reva
Signe Persson_melin
Boken gavs ut med anledning av Orrs utställning på Anders Tornberg Galleri i Lund i en upplaga på 1000 exemplar, och formgiven av Gert Fors, John Melin och Anders Tornberg.