Delvis förgyllda med dekor av renar.
23 kaffeskedar CO Persson AB, Haparanda och Ceson, Göteborg, 1974-78, 11,5 cm
Sked Ceson, Göteborg, 1975, 16,5 cm
Tårtspade Ädelmetallsmide L H Hellberg Ab, Sollefteå, 1970, 21 cm
Total vikt 395 gram.
Smärre slitage.