Erika Lagerbielke, vas, graal, Orrefors, unik, signerad och daterad 2007.
Dekor av rundlar och band i blått mot turkos grund. En rundel med ansikte. Signerad Erika Lagerbielke Orrefors 9142.97 Erika Lagerbielke graal unique 2007. Höjd 40,5 cm.
Obetydligt ytslitage. Enstaka tillverkningsdefekt i massan.