Ring med droppformad diamant 1,20 ct, med GIA report
Diamant 1,20 ct N/Si2 enligt medföljande GIA report, nr 7408928299. Inskription. Sidostenar totalt ca 0,26 ct. 18K vitguld. Storlek 17,5/55. Vikt 4 gram.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.