Johann Baptist Homann, karta Ottomanska riket, handkolorerat kopparstick, Nürnberg 1720-tal
Imperium Turcicum in Europa, Asia et Africa, Regiones Proprias, Tributarias, Clientelares, ficut et omnes ejusdem Beglirbegatus seu Praefecturas Generales exhibens Sumtibus Io. Baptistae Homanni Noribergae. Ca 49 x 59 cm.
Åldersrelaterat slitage. Vikveck. Något gulnad. Bristning mittvecket. Ej examinerad ur ram.