Furu med spår av originalfärg, beslag av smide och plåt. Invändigt med 6 fack för flaskor, varav 5 medföljer. Bredd 29, djup 20, höjd 26 cm. Nyckel finns.
Slitage. Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.