12 mattallrikar, diameter 26,5 cm
13 förrättstallrikar, 24 cm.
4 djupa tallrikar, 26 cm.
9 djupa tallrikar, 24 cm.
9 assietter, 19 cm.
11 serveringsfat, längd 23-41 cm.
11 kaffekoppar med fat (+1 extra fat).
2 karotter med lock, längd 27-30 cm.
1 såsskål, längd 24 cm.
1 litet serveringsfat, längd 24 cm.
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Fläckar. Mindre karottens lock skadat.