Astrid Gate, skulptur, glas, graal, Johansfors, 2005.
Dekor av sjähäst och sjögräns överdragit med klarglas. Signerad Astrid Gate Jphansfors 2005. På sockel med belysning. Höjd 15 cm exklusive basen med belysning.
Belysningen ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre fläckar.