Bestående av;
2 märkta GAB Stockholm 1950, diameter 6,5 cm,
5 med Persiska mynt infällda (ej stämplade), diameter 8,5 cm,
2 med infällda mynt från Hong Kong (ej stämplade), diameter 8,5 cm
Bruksslitage. Repor. Anlupen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.