Bestående av;
15 knivar längd 19,5 cm,
15 knivar längd 16 cm,
15 gafflar längd 17,5 cm,
15 gafflar längd 13,5 cm,
8 skedar längd 18 cm,
12 skedar längd 15 cm,
1 såssked,
6 smörknivar.
Total vikt 3040 gram
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Momogram