Åsa Jungnelius, skulpturer, 4 st, glas, Kosta Boda.
Nagellack med slipad dekor och detaljer i guld. Signerat 7388027 Kosta Boda Lim ed 100 Åsa Jungnelius. Höjd 17,5 cm. Nagellack i klarglas med detaljer i rosa, svart och guld. Signerat Kosta Boda Å Jungnelius 7090861. Höjd 18,5 cm. Rött läppstift med detaljer i svart och guld, signerat Kosta Boda Å Jungnelius 7090907. Höjd 20,5 cm. Skulptur bestående av tre delar i rosa och guld, signerad 7399093 Kosta Boda Åsa Jungnelius. Höjd 9, längd 37 cm.
Smärre ytslitage. Märken.