Torbjörn Forsberg, skulptur, brons, signerad. Daterad 1996. Höjd 16,5 cm.
Rådjur. Signerad Forsberg och daterad 1996. Grönpatinerad brons. Höjd 14,5 cm (inklusive träbas 16,5 cm), längd 10 cm, bredd 10 cm.
Obetydlig ytsmuts. Smärre strödda skrapmärken. God kondition.