Stan Wys, skulptur. Signerad . Numrerad 2/12. Daterad 1999. Brons. Total höjd 32,5 cm.
Kvinnogestalt. Signerad Stan Wys. Numrerad 2/12. Daterad 1999. Brun och grönpatinerad brons. Höjd 29,5 cm (inklusive sockel 32,5 cm).
Smärre ytslitage och strödda skrapmärken.
Ett par mindre fläckar.
God kondition.