Roger Hansson, akryl och olja på duk.
"Exploring Cosmos". Diptyk, 130 x 285 cm.
Kanterna med smärre slitage. Små spridda färgbortfall.
Roger Hansson, Explaining Cosmos - Stene Projects, Stockholm, 11/10 - 3/11 2018