Russell Young, "Mick Jagger - Reggie Kray, do you know my name"
Signerad Russell Young och daterad 2010 a tergo. Certifikat utfärdat av Guy Hepner Contemporary år 2010 medföljer. Unik. Akryl, emalj och diamond dust på linneduk 157,5 x 120,5 cm.
Guy Hepner, Hollywood.
Privat samling, Stockholm.