Lars Olof Parfa, halvhornskniv, signerad och daterad 1971.
Bladet märk B & S. Skaft av renhorn och björk med inlagda ringar av tenn. Genombruten slida av graverat renhorn och läder. Knivens längd 19, total längd 22 cm.
Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.