Judas Arrieta & Riiko Sakkinen, "Future Will Be Better".
A tergo sign. Akvarell och akryl på papper 29,7 x 21,0 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Korjaamo Galleria, Judas Arrieta & Riiko Sakkinen, Feat. Cao Huan Yi: Operation Golden Monkey 12.8.–4.9.2011.