Donald Baechler, Portfölj med 8 akvatintetsningar, signerade 21/34.
"Tangram". Utgiven Baron/Boisanté Editions, New York. Tryckt av Harlan & Weaver, New York, 1990. Samtliga med bildyta 28 × 21.5 cm, bladstorlek 66.5 × 48.3 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.