Jonas Rooth, väggskulptur med belysning, glas, Kivik, 2004.
Svängda armar med dekor av olikfärgade blommor och blad. Signerad Jonas Rooth 2004. Upphängningsanordning med två lampor medföljer. Diameter 80 cm, höjd 50 cm.
Smärre ytslitage. Nagg. En blomma skadad, medföljer.