Intarsia. Signerade bronsbeslag. Bordsytan fungerar som justerbart bok-/notställ. Utdragbar skrivskiva. Skjutbara pardörrar med lås. Bredd 59 cm, djup 38 cm, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Smärre fanerskador och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.