Stål, automatisk, safirglas, dag, datum, månad, månfas, kronograf, vridbar räknesticka, läderband, viklås, cert, juni 2003, box, ytterkartong.
Caliber 19 (2892 A2), Verknr. 430610, Serienr. 430610, Referensnr. A19340.
Åldersrelaterat slitage. Repor i antireflexbehandlingen. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.