Signerad Olle Ohlsson. GK, Ge-Kå-Smyckek G Kaplan, Stockholm 1963. Innerdiameter armring ca 6,5 - 7 cm. Bredd ca 5-5,5 cm. Mått brosch ca 5,5 x 6 cm. Totalvikt 164 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.