Ivar Morsing, olja på pannå, signerad och daterad -62.
Strandbild. 20 x 40 cm.
Ytsmuts. Färgbortfall.
2 200
197
208
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
24 jul 2022 16:31
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 jul 2022 13:54
1 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
24 jul 2022 12:07
1 800 SEK
23 jul 2022 16:43
1 550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
23 jul 2022 10:39
1 450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 jul 2022 12:55
1 000 SEK
18 jul 2022 10:38
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 jul 2022 9:18
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1