Flaska med polykrom randdekor och gul propp. Höjd 25 cm.
Obetydligt ytslitage. Nagg på nederdelen av proppen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10