Vävt intrecciato läder. Justerbar axelrem. En dragkedsförsedd innerficka. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. Ca 27 cm x 18 cm x 5 cm.
Åldersrelaterat slitage.